• Opłaty

Przedszkole jest czynne od godz. 6:30 do 16:30.

Bezpłatna realizacja podstawy programowej w wymiarze 5 godzin dziennie obowiązuje od godziny 8:00 do 13:00.

Za każdą rozpoczętą godzinę przekraczającą realizację podstawy programowej odpłatność wynosi 1,14 zł.

W przypadku posiadaczy Stargardzkiej Karty Dużej Rodziny, oraz rodziców pobierających zasiłek rodzinny obniża się wyżej wymienioną  opłatę o 50%.

Zwalnia się z odpłatności rodziców, których dzieci posiadają opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, oraz uczęszczających do oddziałów przedszkolnych zlokalizowanych w budynkach szkół podstawowych.

Stawka dzienna żywieniowa  wynosi 12 zł. Jest to opłata, która nie podlega pomniejszeniu.

Każdy z Państwa otrzymuje indywidualny nr rachunku bankowego, na który dokonywana jest opłata za przedszkole.

Termin płatności do 15 - go każdego miesiąca.

Prosimy o wpłatę dokładnie takiej kwoty jaka widnieje w systemie iprzedszkole (bez zaokrągleń).