• Wizja i misja

Wszystkie dzieci są równe i muszą być traktowane z jednakowym szacunkiem i miłością, w naszym przedszkolu stworzymy wychowankom bezpieczne i przyjazne warunki wszechstronnego rozwoju, Będziemy rozpoznawać indywidualne potrzeby wszystkich dzieci i starali się je zaspokoić. Rodzice wychowanków będą współautorami sukcesów swoich dzieci. Nasi najmłodsi z uśmiechem wejdą w przyszłość, odczują radość z uczenia się i poznawania świata.

Kochamy nasze dzieci, takimi jakie są i nie szczędzimy wysiłku, aby każdemu stworzyć warunki do wszechstronnego rozwoju na miarę jego indywidualnych możliwości.